با خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت حرفه‌ای

صفحه اول گوگل را فتح کنید!

دانه را امروز بکارید و در بلندمدت از نتیجه آن لذت ببرید

خدمات سئو (seo) یا خدمات بهینه‌سازی سایت چیست؟ به مجموعه فعالیت‌هایی خدمات سئو گفته می‌شود تا رتبه صفحات سایت شما در نتایج سرچ گوگل بهبود پبدا کند واعتبار سایت شما بالا برود. خدمات بهینه سازی سایت مانند رشد درخت بامبو است. دانه بامبو تا 4 سال بعد از کاشته شدن، سر از خاک بیرون نمی آورند. اما بعد از این مدت زمانی، طی فقط چند ماه، به اندازه 30 متر رشد خواهند کرد. درست مانند درخت بامبو، خدمات SEO نیز در ابتدا شاید رشد آنچنانی و مشهودی نداشته باشند، اما پس از گذشت مدت زمانی، نتایج آن شما را شگفت زده خواهد کرد. ترافیک هدفمند سایت شما بالا خواهد رفت و در نتیجه فروش شما از طریق سایتتان نیز افزایش خواهد یافت.

چرا بهینه سازی سایت و آژانس سئو؟

آیکون ستاره با خدمات سئو محبوبیت کسب کنید

آیکون گل هدفمند و بلندمدت سرمایه‌گذاری ‌کنید

آیکون سئو برای شکست رقبایتان از سئو استفاده کنید

سئو

خدمات سئو در دارادنت شامل چه مواردی می‌شود؟

پروژه سئو سایت با بررسی محتوای صفحات آن آغاز می‌شود. محتوای صفحات چه قدیمی باشند و چه جدید، باید مطابق با کیورد ریسرچ انجام شده نوشته یا بهینه سازی شوند. همچنین هر صفحه از نظر فنی و تکنیکال باید به بهترین شکل خود نمایش داده شود. اصول UI/UX در آن رعایت شود. به نکاتی مانند ریسپانسیو بودن و لود مناسب سایت توجه شود که نزد گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است. همچننی لینک سازی داخلی و خارجی، رپورتاژ آگهی می‌تواند کاری کند که صفحه مورد نظرتان نزد گوگل اعتبار بیشتری پیدا کند و اعتبار بیشتر، نتایج شگفت‌انگیزتری را برای شما رقم خواهد زد. تیم دارادنت علاوه بر تمام خدمات اشاره شده می‌تواند به عنوان یک مشاور هم در کنار شما باشد و مانند یک راه‌بلد که بارها این مسیر را طی کرده است، بهترین مسیر را به شما نشان دهد.

برای سفارش خدمات بهنیه سازی سایت و سئو کافی است همین الان با شماره 09142220491 تماس بگیرید یا فرم پایین این صفحه را پر کنید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

انواع خدمات بهینه سازی سایت و سئو چیست؟

خدمات سئو داخلی (on page seo)

 

استفاده از این تکنیک مانند گرفتن تاییدیه از دیگران است. کارشناسان ما با استفاده از این تکنیک، تأییدیه اعتبار سایت و کسب‌وکارتان را از دیگران می‌گیرند تا اعتبار صفحات سایتتان نزد گوگل بالا رود. با افزایش این اعتبار می‌توانید از رتبه‌های برتر و بالاتر در نتایج موتورهای جست‌وجو لذت ببرید.

عکس سئو

دارادنت چگونه تفاوت ایجاد می کند؟

آیکون گوگل

هماهنگ با آخرین الگوریتم‌های گوگل

بهینه‌سازی رتبه سایت، به‌واسطه به‌روزرسانی‌های دائمی الگوریتم‌های گوگل نیازمند رصد و مطالعۀ فراوان است. متخصصان ما مطابق با آخرین تغییرات و الگوریتم‌های گوگل، کار سئو سایت شما را برعهده می‌گیرند تا رتبه صفحات سایتتان در گوگل، بهبود پیدا کند.

icons8 routing 100

همه چیز را به دارادنت بسپارید

آژانس دارادنت در تمامی مراحل در کنارتان خواهد بود. شما می‌توانید کارهای سئو سایت خود، از استراتژی تا تولید و انتشار محتوا و رپورتاژآگهی را به متخصصان ما بسپارید و بی‌دغدغه به صفحه اول نتایج گوگل برسید.

آیکون کاربر درون مربع

تخصص + تجربه

خدمات seo سایت علاوه بر تخصص، به مطالعه و تجربه بالایی نیاز دارد. تیم آژانس دارادنت به پشتوانه انجام پروژه‌های بزرگ سئو برای برندهای معتبر و تجربه و تخصص کارشناسانش، می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل و جذاب برای انجام پروژه سئو وب‌سایت شما باشد.

هزینه خدمات سئو چطور محاسبه می شود؟ ‌

تعرفه خدمات سئو برای کسب‌وکار شما وابسته به پارامترهای بسیاری است. کلمات و عبارات کلیدی که شما انتخاب می‌کنید بر روی قیمت نهایی پروژه و همچنین زمان آن تاثیر گذار است. در برخی از پروژه ها تنها تولید محتوا صحیح و حرفه‌ای حول آن کلمات کافی است. اما در بیشتر موارد اینگونه نیست. همچنین خود صفحات وبسایتان نیز بر روی تعرفه نهایی تاثیرگذار است. اینکه این سایت از نظر تکنیکال، اصول UX و محتوایی در چه جایگاهی قرار دارد و آیا نیازمند بهبود هست یا خیر. همچنین تاریخچه و گذشته وبسایتتان و میزان اعتبارتان نزد گوگل نیز بر روی قیمت خدمات بهینه سازی سایت شما متاثر است. هر چه سطح رقابت در کلمات کلیدی مورد نیاز و صنعتتان، سنگین‌تر و سخت‌تر باشد، نیاز به بهره گیری از تکنیک های پیشرفته تر و پر ریسک‌تر، بیشتر خواهد شد. اما به صورت کلی هزینه و قیمت نهایی خدمات سئو با توجه به پارامترهای زیر محاسبه می‌شود:

biz3 quotes

ورزشکاری را تصور کنید که به او، تضمین رتبه یک المپیک را می‌دهند. این تضمین درست می‌باشد؟ علاوه بر اینکه به عملکرد خود شخص بستگی دارد، در برخی موارد رقبا کاری غیرمنتظره انجام خواهند داد و این باعث افزایش رتبه سایت شما برای مقطعی از زمان می‌شود. 

آژانس  متعهد دارادنت خواهد شد که بهترین نتیجه را برای شما کسب کند و رتبه سایت شما را در کلمات کلیدی مورد بحث بهبود می‌بخشد.

برای استفاده از خدمات سئو سایت آژانس دارادنت کافی است تا با استفاده از فرم پایین صفحه برای مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال اختصاصی خود، اقدام کنید یا با شماره 09142220491 تماس بگیرید، تیم دارادنت در خدمت شما است.

برای مشاوره سئو این فرم رو پر کنید