دیجیتال مارکتینگ

رسیدن به اهداف کسب‌وکارتان را به ما بسپارید!

اجازه دهید کار سخت را ما برای شما انجام دهیم

کمپین آنلاین به کمپینی جامع گفته می‌شود که از ابزارهای آنلاین و رسانه های دیجیتال برای رسیدن به اهداف تعیین شده به صورت یکپارچه استفاده می‌کند. در طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین؛ محتوای تولید شده در سوشال مدیا، تبلیغات بنری، تبلیغات پری رول، ساخت ویدیو تبلیغاتی، تبلیغات درون اپلیکیشنی، ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ و غیره، همگی یک پیغام مشترک را منتقل می‌کنند. به دلیل همین جامعیت است که نام آن را کمپین 360 درجه گذاشته‌اند.

معرفی محصول یا خدمات جدید، افزایش آگاهی از برند یا محصول، ریبرندینگ یا کمپین روابط عمومی آنلاین، از جمله اهدافی است که در طراحی کمپین  آنلاین می‌توان آنها را دنبال کرد. هدف کسب‌وکار از این کمپین دیجیتال هرچه باشد، یک تیم متشکل از متخصصان حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ با تخصص و شناختی که از بازار و رسانه‌های محتلف تبلیغاتی دارد، با چاشنی مناسبی از خلاقیت، می‌توانند مخاطبان هدف را میخکوب کنند. به همین دلیل است که آژانس دارادنت با گردهم آوردن متخصصان حوزه‌های مختلف دیجیتال، صفر تا صد کار رسیدن به اهداف کمپین مشتریانش را انجام خواهد داد.

چرا طراحی کمپن ؟

آیکون مکان پیام خود را در زمان و مکان درست به مخاطبانتان نمایش دهید

آیکون دیجیتال مارکتینگ با محتوای متناسب هر رسانه، حضوری موثر داشته باشید

آیکون سند از ایده‌پردازی تا اجرا و بهینه‌سازی را به متخصصان بسپارید

کمپین

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی از 0 تا 100

سالانه کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال بسیاری در سراسر دنیا اجرا می‌شود. آیا همه آنها به موفقیت ختم می‌شوند؟ آژانس دیجیتال مارکتینگ دارادنت با تجربه و دانشی که از کمپین‌های پیشین خود در بازارهای مختلف بدست آورده است، رسیدن به موفقیت در طراحی کمپین آنلاین را برای کسب‌وکارتان تضمین می‌کند. ما قرار نیست با تبلیغات آزاردهنده و بی‌وقفه مزاحم مشتریان بالقوه شما شویم یا یک پیامک را برای همه افراد یک شهر ارسال کنیم. تیم ما مخاطبان اصلی کسب‌وکارتان را شناسایی و درباره سلیقه آن ها اطلاعات کسب می‌کنند. بازار و رقبایتان را دنبال خواهد کرد. با شناخت همه این‌ها، بهترین استراتژی ممکن را برای کمپین آنلاینتان طراحی می‌کنند. همچنین می‌توانید طراحی و تولید زیرساخت‌های مختلف یک کمپین مانند؛ طراحی لندینگ‌پیج، تولید محتوای تبلیغاتی شبکه‌های اجتماعی، ساخت ویدیو تبلیغاتی و … را به آژانس ما بسپارید. در ادامه، تیم مدیریت پروژه دارادنت، مانند یک تیم درون‌سازمانی، برای رسیدن این کمپین دیجیتال به اهدافش تلاش خواهند کرد. همچنین یک تیم بهینه‌سازی در کنار پروژه شما خواهد بود تا از اجرای بهینه کمپین تبلیغاتی مطمئن شوند و با بودجه کمتر، نتایج بهتری را رقم بزنند.

دارادنت چگونه تفاوت ایجاد می کند؟

icons8 user 100

تیم ما تکمیل است

دارادنت یک آژانس خدمات دیجیتال مارکتینگ است. این یعنی تمام خدماتی که در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌شود که شامل؛ بهینه‌سازی سایت و سئو، بازاریابی محتوایی، تبلیغات، طراحی سایت، بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) و … را می‌توانید یک جا دریافت کنید.

آیکون بوکمارک

تجربه ساده بدست نمی‌آید

برای رسیدن به نتیجه مطلوب در طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین، نیاز به افرادی متخصص دارید. افرادی که علاوه‌بر دانش لازم، تجربه کافی در استفاده از آن را نیز داشته باشند. اگر به دنبال این افراد هستید؛ دارادنت آنها را گرد هم آورده‌ است.

آیکون هدف

ما رسانه‌های تبلیغاتی را می‌شناسیم

در دنیای دیجیتال مارکتینگ رسانه‌ها و فضاهای تبلیغاتی بسیاری وجود دارد. تیم ما با شناختی که از هر رسانه دارند، محتوایی را طراحی می‌کنند که بهترین نتیجه را در هر رسانه برای شما به ارمغان می‌آورد.

آیکون کافه

از خلاقیت به جا استفاده می‌کنیم

این روزها همه به دنبال تبلیغات خلاقانه‌اند، اما گاهی خلاقیت بی‌جا برعکس عمل میکند. تبلیغات جذاب باید در مکان و زمان مناسب به مخاطب هدف شما نشان داده شود تا بتواند پیام شما را به بهترین شکل با چاشنی مناسبی از خلاقیت، منتقل کند

پارامتر‌های تاثیرگذار در هزینه طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین کدام است؟‌

برای کسب اطلاع از هزینه طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین و خدمات دیگر دارادنت با شماره 09142220491 تماس بگیرید یا فرم مشاوره زیر را پر کنید. اما هزینه سفارش طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین شما، بر اساس پارامترهای زیر محاسبه خواهد شد

biz3 quotes

برای مشاوره طراحی سایت این فرم رو پر کنید