درباره ما

برای ساخت حضوری تاثیرگذار در فضای دیجیتال؛ روی ما حساب کنید

درباره تیم ما

درباره ما

معرفی دارادنت

دارادنت یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است،که به شما کمک می کند مخاطبان خود را افزایش دهید و کسب و کار خود را به سطحی دیگر منتقل کنید و کار کنید که دیگر کسی با کسب و کار شما غریبه نباشد!

پیشرفت منتظر شماست

اعضای دارادنت چه کسانی هستند؟

 دارادنت از یه سری انسان پر انرژی، با اراده و خوره رشد تشکیل شده است. این انسان ها هدف مشترکی را انتخاب کردند و آن هدف کمک به پیشرفت و رشد کسب و کارها بود و بدین گونه داردانت راه اندازی شد…

چرا ما؟

icons8 user 100

تیم ما تکمیل است

دارادنت یک آژانس خدمات دیجیتال مارکتینگ است. این یعنی تمام خدماتی که در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌شود که شامل؛ بهینه‌سازی سایت و سئو، بازاریابی محتوایی، تبلیغات، طراحی سایت، بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) و … را می‌توانید یک جا دریافت کنید.

آیکون بوکمارک

تجربه ساده بدست نمی‌آید

برای رسیدن به نتیجه مطلوب در طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین، نیاز به افرادی متخصص دارید.افرادی که علاوه بر دانش لازم، تجربه کافی در استفاده از آن را نیز داشته باشند. اگر به دنبال این افراد هستید؛دارادنت آنها را گرد هم آورده است.

آیکون هدف

ما رسانه‌های تبلیغاتی را می‌شناسیم

در دنیای دیجیتال مارکتینگ رسانه‌ها و فضاهای تبلیغاتی بسیاری وجود دارد. تیم ما با شناختی که از هر رسانه دارند، محتوایی را طراحی می‌کنند که بهترین نتیجه را در هر رسانه برای شما به ارمغان می‌آورد.

آیکون کافه

از خلاقیت به جا استفاده می‌کنیم

این روزها همه به دنبال تبلیغات خلاقانه‌اند، اما گاهی خلاقیت بی‌جا برعکس عمل میکند. تبلیغات جذاب باید در مکان و زمان مناسب به مخاطب هدف شما نشان داده شود تا بتواند پیام شما را به بهترین شکل با چاشنی مناسبی از خلاقیت، منتقل کند.